star_border

Контактні особи

Окрім відмінної якості продукції та ноу-хау, ми пропонуємо нашим професійним партнерам комплексну підтримку.
Ми будемо раді допомогти нашим діловим партнерам, наскільки це можливо.

Відділ продажів


Сергій Касьяненко

Керівник дистриб’юторського каналу

+38 /067/691-45-53


S.Kasyanenko@baumit.ua

Павло Горчинський

Керівник проєкту термосанації

+38 /067/407-80-05


P.Gorchinskiy@baumit.ua

Артем Іванов

Керівник східного та південного регіонів

+38 /067/352-40-78


A.Ivanov@baumit.ua

Анастасія Христюк

Спеціаліст по роботі з архітекторами

+38 /044/568-52-54


A.Khristyuk@baumit.ua


Василь Колодій

Керівник об’єктного каналу

+38 /067/354-29-68


V.Kolodii@baumit.ua

Євген Лукаш

Керівник центрального регіону

+38 /067/320-20-61


Y.Lukash@baumit.ua

Мирослав Котенко

Керівник західного регіону

+380 /067/441 17 94


M.Kotenko@baumit.ua

Відділ обробки замовлень та логістики

Ольга Білоусова

Керівник відділу

+38 044/498-70-18


O.Belousova@baumit.ua

Лілія Бачкова

Менеджер з гуртового продажу

+38 044/568-52-54


L.Bachkova@baumit.ua

Світлана Вєтрова

Менеджер з логістики

+38 044/498-70-18


S.Vetrova@baumit.ua

Технічні експерти

Богдан Літкович

Заступник директора з технічних питань

+38 044/568-52-54


B.Litkowitsch@baumit.ua

Костянтин Кахновський

Керівник напрямку «Сухі будівельні суміші»

+38 044/568-52-54


k.kakhnovskyi@baumit.ua

Святослав Терещенко

Провідний інженер

+38 044/568-52-54


S.Tereshchenko@baumit.ua


Артем Кучерешко

Інженер

+38 044/568-52-54


A.Kuchereshko@baumit.ua