Menu

clear
star_border

Контактні особи

Окрім відмінної якості продукції та ноу-хау, ми пропонуємо нашим професійним партнерам комплексну підтримку.
Ми будемо раді допомогти нашим діловим партнерам, наскільки це можливо.

Відділ продажів

Дмитро Ільїн

Керівник відділу продажів

+38 044/568-52-54


D.Ilyin@baumit.ua

Артем Іванов

Керівник східного та південного регіонів

+38 067/352-40-78


A.Ivanov@baumit.ua

Олексій Новиков

Спеціаліст по роботі з архітекторами

+38 067/659-41-59


O.novykov@baumit.ua

Василь Колодій

Керівник центрального регіону

+38 067/354-29-68


v.kolodii@baumit.ua

Микола Гандера

Керівник західного регіону

+38 032/245-36-55


N.Handera@baumit.ua

Відділ обробки замовлень та логістики

Ольга Білоусова

Керівник відділу

+38 044/498-70-18


O.Belousova@baumit.ua

Тетяна Грикаловська

Менеджер з гуртового продажу

+38 044/498-70-17


T.Grikalovskaya@baumit.ua

Світлана Вєтрова

Менеджер з логістики

+38 044/498-70-18


S.Vetrova@baumit.ua

Лілія Бачкова

Менеджер з гуртового продажу

+38 044/568-52-54


L.Bachkova@baumit.ua

Технічні експерти

Богдан Літкович

Заступник директора з технічних питань

+38 044/568-52-54


B.Litkowitsch@baumit.ua

Костянтин Кахновський

Керівник напрямку «Системи матеріалів для підлог та плиткового облицювання»

+38 044/568-52-54


k.kakhnovskyi@baumit.ua

Святослав Терещенко

Провідний інженер

+38 044/568-52-54


S.Tereshchenko@baumit.ua


Артем Кучерешко

Інженер

+38 044/568-52-54


A.Kuchereshko@baumit.ua