Україна

Menu

clear

Select version

clear
star_border

Місцезнаходження

Представництва в Києві

Центральний офіс

вул. Пирогівський шлях, 34
03083, м. Київ

+38 044/568-52-54

+38 044/568-52-54

office@baumit.ua

Виробничі потужності

вул. Броварська, 179
07442, Київська обл., Броварський р-н., смт Велика Димерка

+38 044/498-70-17

+38 044/498-70-19

Представництва в східному регіоні

Представництво у Дніпрі

проспект Сергія Нігояна, 98
49000 м. Дніпро

+38 (067) 574-87-02

i.shumilin@baumit.ua

Представництво у Харкові

вул. Біологічна, 7А
61000 м. Харків

(067) 352-40-78

A.Ivanov@baumit.ua

м.Суми, м.Краматорськ
 

+38 (067) 215-79-75

O.Pentsova@baumit.ua


 м.Полтава, м.Черкаси, м.Кропивницький

+38 (067) 326-29-97

V.Kukulenko@baumit.ua

Представництва в західному регіоні

Представництво у Львові

вул. Бузкова, 2
79007 м. Львів

+38 032/245-36-55, +38 067 441-17-94

+38 032/245-36-55

M.Kotenko@baumit.ua

м.Хмельницький
 

+38 (067) 555-81-50

S.Soboliev@baumit.ua


 м. Івано-Франківськ

+38 067/353-41-57

S.Chubenko@baumit.ua

Представництва в південному регіоні

Склад в м.Одеса

м.Одеса,вул.Виноградна 1
65125 

+38 (067) 343-82-38

S.Kamilchu@baumit.ua

Представництво в центральному регіоні