Menu

clear
star_border

Місцезнаходження

Представництва в Києві

Центральний офіс

вул. Пирогівський шлях, 34
03083, м. Київ

+38 044/568-52-54

+38 044/568-52-54

office@baumit.ua

Виробничі потужності

вул. Броварська, 179
07442, Київська обл., Броварський р-н., смт Велика Димерка

+38 044/498-70-17

+38 044/498-70-19

Представництва в східному регіоні

Представництво у Дніпрі

вул. Святослава Хороброго, 44
49000 м. Дніпро

+38 056/374-07-78, +38 (067) 816-64-45

Y.Khizhnyak@baumit.ua

Представництво у Харкові

вул. Біологічна, 7А
61000 м. Харків

(067) 352-40-78

A.Ivanov@baumit.ua

м.Суми, м.Краматорськ
 

+38 (067) 215-79-75

O.Pentsova@baumit.ua


 м.Полтава, м.Черкаси, м.Кропивницький

+38 (067) 326-29-97

V.Kukulenko@baumit.ua

Представництва в західному регіоні

Представництво у Львові

вул. Бузкова, 2
 м. Львів

+38 032/245-36-55, +38 067/323-72-36

+38 032/245-36-55

N.Handera@baumit.ua

м.Хмельницький
 

+38 (067) 555-81-50

S.Soboliev@baumit.ua


 м. Івано-Франківськ

+38 067/353-41-57

S.Chubenko@baumit.ua

Представництва в південному регіоні

м.Одеса, м.Миколаїв
 

+38 (067) 343-82-38

S.Kamilchu@baumit.ua

Представництво в центральному регіоні