star_border

Наша місія

«Ми створюємо красивий, здоровий та енергоефективний світ» — саме так звучить місія компанії Бауміт у світі.

Бауміт асоціюється з тими якостями, які притаманні стабільній компанії: безпека, довіра, краса та якість, що є переконливими аргументами для будівельної галузі.

Наша філософія

Ми цінуємо своє коріння, оберігаємо нашу стабільність та використовуємо всі шанси, які дають нам можливість розвиватися та йти вперед: саме це правило довгі роки відображає сутність роботи групи компаній Шмід Індустрі Холдинг, компанії зі 100-річною традицією, до складу якої входить Бауміт.

Якість

На ринку України марка Бауміт представлена з 2002 року. За ці роки матеріалами Бауміт були утеплені та оздоблені фасади багатьох адміністративних та житлових приміщень у різних регіонах України. Співробітники компанії піклуються не тільки про якість продукції, але й про всебічну технічну підтримку клієнтів: теплотехнічні розрахунки, розробка тендерної документації та технічних вузлів для проектувальників. Нині якість Бауміт в Україні обрали такі визнані будівельні підприємства: ХК «Київміськбуд»Stolitsa Group, «Житло-Інвест», «К.А.Н. Девелопмент», «Українська будівельна компанія»ВІБА «Центробуд» та інші.

Інновації

Сьогодні, маючи представництва більш ніж в 30 країнах світу, Бауміт продовжує працювати над розробкою інноваційних технологій будівництва.

Наш відділ досліджень і розробок знаходиться вАвстрії, в центральному офісі компанії, де ідеї розвиваються з майбутнім і втілюються в наших продуктах. Таким чином, науково-дослідний відділ завжди піклується про покращення та впровадження інновацій.

Екологічна програма

Інноваційний підхід та перспективне мислення надають клієнту можливість вже сьогодні отримувати інновації майбутнього, адже підприємницька діяльність компанії Бауміт орієнтована на економічні та екологічні цілі: заощадження ресурсів, мінімізацію споживання енергії і виділення шкідливих речовин, оптимізацію використання сировини і палива.