Modern technology meets  traditional material
star_border

Поєднання сучасної технології та класичного матеріалу

Повітронепроникні конструкції мають переваги і недоліки. Щоб знизити витрати енергії, протягом останніх 10 років було досягнуто колосального прогресу в створенні більш досконалих теплоізоляційних і герметичних матеріалів для зовнішніх стін і вікон. Проте більш герметичні повітропроникні будівлі утримують всередині будинків не лише тепло, але й шкідливі забруднюючі речовини. 

  • Регуляція мікроклімату житлових приміщень
  • Органічне походження
  • Відсутність у складі шкідливих речовин і запобігання появі та росту плісняви

Повітрообміном називають заміну забрудненого повітря чистим. Кратність повітрообміну часто у десять разів менше у нових будівлях, ніж у старих. Сьогодні сучасні герметичні повітропроникні будівельні пакети пред’являють набагато вищі вимоги до будівельних матеріалів, ніж раніше. Витяжна вентиляція або житлова вентиляція з електронним керуванням повинна забезпечувати низький вміст шкідливих речовин. Проте найбезпечніше рішення — із самого початку не впускати шкідливі речовини у будівлю.

Продукти Klima, натхнені природою

Baumit Klima, як яєчна шкаралупа, містять вапно. Яєчна шкаралупа слугує захистом для курчати, і відіграє роль кліматичної камери, яка може бути для нього також і їжею. Занадто висока вологість повітря збільшує ризик росту плісняви.

Вапно має превентивний ефект

Можливо, пліснява і грибки — одні із найбільш небезпечних ризиків, які загрожують здоров’ю мешканців будинку. Вапно за своїм природним походженнями є лугом і природним дезінфікуючим засобом, який перешкоджає утворенню плісняви. Під час будівництва або ремонту вашого будинку від вас залежить, наскільки більш здоровим стане мікроклімат у ньому в майбутньому. Створіть власний сховок, який зробить вас сильнішим і більш життєздатним. Baumit використовувала свої продукти протягом багатьох років для створення більш Здорової оселі, яка не шкодитиме навколишньому середовищу. Наприклад, продукти лінійки Baumit Klima, які гарантують, що у вашому домі завжди буде чисте і свіже повітря.