Lime-cement plasters
star_border

Вапно: традиційний, корисний для здоров’я та навколишнього середовища матеріал

Цементно-вапняна штукатурна — завжди хороший вибір. Помилитися неможливо — її можна наносити на всі традиційні будівельні основи і в приміщеннях з будь-яким мікрокліматом. Все, що потрібно — правильно визначити склад штукатурної суміші.

  • Для машинного і ручного нанесення
  • Стійка до впливу вологи
  • Універсальне рішення, перевірене часом

Підходить для будь-якого середовища

Vnútorné vápennocementové omietky

Цементно-вапняна штукатурка також відома завдяки своїй високій міцності та універсальності. Її застосовують в житлових приміщеннях — у кухнях, ванних кімнатах, кімнатах з підвищеною вологістю, у пабах і гаражах. Вона підходить для облицювання керамічною плиткою.


Цементно-вапняна штукатурка для машинного нанесення

Цементно-вапняні штукатурні суміші — оптимальний вибір для всіх внутрішніх приміщень, який також гарантує просте і швидке машинне нанесення. Ще один плюс — висока вологостійкість. Оштукатурена поверхня вирівнюється настільки добре, що на неї легко наносити фарбу для внутрішніх приміщень. Грубо нанесену штукатурку можна облицювати керамічною плиткою.
Для нових будівель і у разі товщини штукатурного шару до 25 мм або макс. 30 мм підходить вапняно-цементна штукатурна суміш Baumit MPI 25 або MPI 25 L. Baumit MPI 25 L — це легка штукатурка, ідеальна для оштукатурення кам’яної кладки і яка має чудові теплоізоляційні властивості. Для ніздрюватого бетону можна також використати тонкошарову штукатурку Baumit Lime. Для ремонту старих будівель і для більшої товщини шару, що наноситься, ідеальною штукатуркою буде штукатурка Baumit Core для машинного нанесення. На цей шар буде необхідно нанести зневоднений гіпс із додаванням галунів.

Цементно-вапняна штукатурка для ручного нанесення

Цементно-вапняна штукатурка для ручного нанесення все ще має своїх прихильників серед майстрів, які люблять ручну кваліфіковану працю. Ідеальна для ремонту і невеликих приміщень. Високоякісна штукатурка з рівною, традиційно гладенькою поверхнею викликає приємне відчуття у всіх внутрішніх приміщеннях будинку.
Baumit MVR Uni — полегшена одношарова штукатурна суміш із дрібною зернистістю (розмір зерна — 1 мм). Штукатурка Baumit Core підходить для ремонту старих будівель. На її шар потрібно нанести зневоднений гіпс із додаванням галунів. Цементно-штукатурна суміш Baumit Lime-cement, в основному, підходить для ніздрюватих керамзитобетонних блоків.