Self Leveling compounds
star_border

Самовирівнювальні суміші

  • Гіпсові та цементні самовирівнювальні суміші
  • Бездоганно пласкі поверхні
  • Також для основ під підлоги з підігрівом

Самовирівнювальні суміші для вирівнювання підлог. Зручні у використанні, після твердіння утворюють ідеальну основу для улаштування плитки та інших підлогових покриттів. Використовуються не лише для відновлення підлог — для вирівнювання старих підлогових покриттів або об’єднання поверхонь різних рівнів, —  але також і в нових будівлях для улаштування стяжок, коли поверхня для підлогового покриття, наприклад, плитки великого формату або лінолеуму, повинна бути ідеально гладенькою і рівною.

Samonivelizačné stierky

Самовирівнювальна суміш Baumit Nivello Quattro

Sadrová samonivelizačná stierka

Самовирівнювальна суміш категорії CA-C20-F6 призначена для використання на ангідритних стяжках, а також для вирівнювання гіпсових і цементних основ. Товщина шару 1–20 мм. Використовується в якості основи для усіх типів покриттів. Також підходить для основ під підлоги з підігрівом. Застосовується для усіх житлових приміщень, у тому числі кухонь і ванних кімнат. Зручна у використанні, ризик виникнення тріщин, викликаних усадкою, відсутній.

Самовирівнювальні цементні суміші

Baumit Nivello 10 — самовирівнювальна суміш категорії CT-C30-F7 для вирівнювання цементних стяжок. Підходить для усіх житлових приміщень, у тому числі, кухонь і ванних кімнат. Для шарів товщиною 3–10 мм.

Baumit Nivello 30 — самовирівнювальна суміш категорії CT-C25-F5 для вирівнювання цементних стяжок. Також підходить для основ під підлоги з підігрівом. Підходить для усіх житлових приміщень, у тому числі кухонь і ванних кімнат. Для шарів більшої товщини — 2–30 мм.

samonivelizačná cementová stierka

Підготовка основи

Відділіть самовирівнювальну суміш від оточуючих стін та вертикальних конструкцій за допомогою еластичних ущільнюючих стрічок Baumit (мінімальна товщина 5 мм). Спочатку основу слід обробити проникною фарбою. На поглинальних основах використовуйте ґрунтувальну суміш Baumit Grund, на непоглинальних основах або на основах з асфальтовими шарами — ґрунтувальну суміш Baumit SuperGrund.