Do you know what to use? Self leveling compound or screeds?
star_border

Вам відомо, що використовувати для вирівнювання підлоги? Стяжку чи самовирівнювальну суміш?

Самовирівнювальні суміші

Просте та ефективне рішення для нерівних підлог і для вирівнювання тонких шарів перед улаштуванням фінішного підлогового покриття. Для усіх житлових приміщень, у тому числі, кухонь та ванних кімнат. Проста у використанні. Підходить також для основ під підлоги з підігрівом. Застосовуйте самовирівнювальне покриття, використовуючи лише контактний метод, під час якого проникаюча фарба діє в якості з’єднувального елемента між основою і покриттям. Самовирівнювальні суміші Baumit Nivello 10 та 30 і самовирівнювальна суміш на спеціальному в'яжучому з полімерними домішками Baumit Nivello Quattro.

Ангідритні стяжки

Anhydrtový liaty poter

Застосовуйте ангідритні гіпсові стяжки Baumit Alpha в якості контактних, окремих і плаваючих стяжок. Завдяки своїм відмінним теплопровідним властивостям вони ідеально підходять для обігріву підлог. Самовирівнювальний ефект забезпечує бездоганно рівну поверхню, полегшує роботу і заощаджує час. Підходить для швидкого укладення підлогових покриттів на великих площах.
Під час твердіння об’єм матеріалу змінюється незначним чином.  Підходить для усіх житлових приміщень, у тому числі, стандартних кухонь та ванних кімнат. Товщина від 25 мм.

Цементні стяжки

Cementový poter

Традиційні цементні стяжки підходять для усіх приміщень, у тому числі, гаражів та промислових приміщень з підвищеним рівнем вологості. Ідеально підходять для основ, яким необхідне забезпечення акумуляції тепла. Цементні стяжки також підходять для улаштування основи під систему підігріву підлоги. Робота з традиційними стяжками набагато складніша і потребує певного рівня навичок. Не завжди вдається досягнути потрібного вирівнювання підлог великих площ, тому з’являється необхідність у нанесенні ще одного додаткового шару самовирівнювальної суміші. Товщина шару від 35 см.