A system for tiling
star_border

Основа для улаштування покриття з керамічної плитки

Для улаштування облицювання покриттям з керамічної плитки основа повинна витримувати навантаження, бути міцною, сухою, чистою та досить рівною, як, наприклад бетон, ніздрюватий бетон, сухі витримані штукатурки і т. д.

Lepenie obkladov a dlažby

Підготовка поверхні підлоги

Суттєві нерівності підлоги слід вирівняти заздалегідь, наприклад, за допомогою самовирівнювальних сумішей Baumit Nivello. Для створення шару з ухилом можна використати самовирівнювальну суміш Baumit FlexBeton для нерівних поверхонь.

Підготовка поверхні стіни

Нерівність стін можна усунути за допомогою дрібнозернистої штукатурки для відновлювальних робіт Baumit VivaRenova. Більші заглибини і тріщини можна заповнити швидкотвердіючою клейовою сумішшю Baumit SpeedFix.

Суміш для ґрунтування

Основи з високою поглинальною здатністю можуть суттєво знизити адгезію клейових сумішей. Правильно обрана суміш для ґрунтування здатна забезпечити достатню шорохуватість поверхні і рівномірність просочування основи вологою зв’язувальної суміші. Завдяки цьому клейова суміш досягає оптимального зчеплення з основою.
Використовуйте ґрунтувальну суміш Baumit Grund для основ з високим рівнем поглинання і Baumit SuperGrund для непоглинальних основ.

Гідроізоляція — у вологи немає жодного шансу

У вологих приміщеннях підлога і стіни, які піддаються безпосередньому впливу води (душі, душові кабіни, ванні кімнати), повинні бути гідроізольовані належним чином. Гідроізоляційна суміш Baumit Baumacol Protect використовується для гідроізоляції терас, балконів та зовнішніх приміщень, а також душових та ванних кімнат у внутрішніх приміщеннях.
Гідроізоляційна суміш призначена для гідроізоляції внутрішніх приміщень. На завершальному етапі гідроізоляції використовуються еластичні гідроізолюючі стрічки для відмінної герметизації країв та кутів, а також компоненти для еластичної герметизації вхідних отворів та отворів, у які були вставлені різноманітні кріплення.

Lepidlá na obklady a dlažby

Клейові суміші — знайдіть правильне рішення

Високоякісна керамічна плитка доступна у розмаїтті кольорів, дизайну і матеріалів, які не обмежують творчу уяву. Проте важливо обрати правильний тип клейової суміші, щоб гарантувати покриттю довговічність та красу.

В асортименті Baumit Baumacol ви можете знайти правильний тип клейової суміші для будь-якого виду облицювальних робіт — від стандартної клейової суміші Baumit Baumacol Basic, високоеластичної клейової суміші Baumit Baumacol FlexTop до клейових сумішей спеціально для приклеювання плит із мармуру Baumit Baumacol FlexMarmor.

Заповнення швів — фінальний етап облицювання у трендових кольорах

Škárovanie obkladu

Заповнення швів в облицюванні відіграє особливо важливу роль. Воно поєднує окремі компоненти облицювання, забезпечує захист облицьованої поверхні від впливу вологи і бере не найостаннішу участь у формуванні загального вигляду облицювання.
Заповнювачі швів Baumit Baumacol PremiumFuge доступні у 24 відтінках кольорів. Матеріал для заповнення швів еластичний, водостійкий, має гідроізолюючі, протигрибкові та брудовідштовхувальні властивості. Оптимальне доповнення до матеріалу для заповнення швів —  еластичний силіконовий герметик Baumit Baumacol Silikon, доступний у 24 відтінках кольорів, а також у прозорому варіанті.