How to tile a bathroom
star_border

Ванна кімната, улаштування облицювання
крок за кроком

Якщо стіни і підлога у приміщенні постійно піддаються впливу вологи, облицювання повинно мати здатність протистояти таким впливам. У такому випадку правильно підготувати поверхню під облицювання можна за допомогою улаштування системи Baumacol.

Улаштування системи Baumacol у ванній кімнаті

Obkladanie kúpeľne

1. Підготовка основи: ґрунтувальна суміш Baumit Grund
2. Гідроізоляція: гідроізоляція Baumit Protect A1 або Baumit Protect 2K
3. Герметизуючі стрічки: Герметизуюча стрічка Baumit Strap
4. Клейові суміші: залежно від типу облицювання, наприклад FlexTop, Flexo, FlexMarmor, FlexUni
5. Суміш для заповнення швів: Baumacol PremiumFuge
6. Силіконовий герметик: Baumacol Silikon

Покрокова інструкція

Penetrácia podkladu

1. Перед улаштуванням облицювання основу слід ретельно очистити. Основа  повинна бути сухою, чистою, міцною і не замерзлою.

2. Використовуйте самовирівнювальні суміші Baumit Nivello для усунення нерівностей за необхідності або Baumit FlexBeton для утворення ухилів.

Penetrácia podkladu

3. Обробіть основу ґрунтувальною сумішшю Baumit Grund або Baumit SuperGrund для забезпечення кращого зчеплення та збалансованості поглинання.

Izolačný náter pod obklad

4. Ділянки, які піддаються безпосередньому постійному впливу бризок води, наприклад, душові та ванні кімнати, слід обробити гідроізоляційною сумішшю Baumit Baumacol Proof або Baumacol Protect.

Izolačné rohové pásky

5. Перед нанесеннями гідроізоляційної суміші наклейте герметизуючу стрічку Baumit Baumacol Sealing у кути стін.

nanesenie lepidla pod obklad

6. Нанесіть клейову суміш для облицювальної плитки зубчатим шпателем під кутом 45–60°. Рекомендується наносити клейову суміш на основу також і на зворотну частину плитки для досягнення кращого зчеплення плитки з основою.

Položenie dlažby v kúpeľni

7. Злегка притисніть плитку до підготовленого шару клейової суміші на основі. Положення облицювальної плитки можна відкорегувати протягом 5 хвилин. Видаліть залишки клейової суміші м’якою губкою.

Škárovanie obkladu

8. Після висихання клейової суміші нанесіть та притисніть суміш для заповнення швів до діагоналі резиновим шпателем. Через 5– 15 хвилин очистіть поверхню плитки та облицювання за допомогою чистої води та м’якої губки.

Silikón na dlažbu

9. Видавіть силіконовий герметик у шви за допомогою спеціального шприца-пістолета. Продукт підходить для заповнення деформаційних або стикувальних швів.