How to renovate a peeling facade
star_border

Відновлення фасаду — фарба, що відшаровується

Перед нанесенням нової фасадної фарби видаліть фарбу, що відшаровується. Вирівняйте поверхню за допомогою ремонтної штукатурної суміші.

4 кроки до створення нового фасаду

Видаліть фарбу, що відшаровується, і очистіть фасад. Після цього поверхню необхідно вирівняти, а потім нанести нову високоякісну штукатурну суміш.

Крок 1

Odlupujúci sa náter na fasáde

Видаліть фарбу, що відшарувалася, і очистіть фасад.

Крок 2

Penetrácia na fasádu

Для кращої адгезії та зв’язування штукатурного шару нанесіть зв’язувальну ґрунтівку Baumit MultiPrimer.

Крок 3

Prestierkovanie fasády_MultiWhite

Нанесіть шпаклювальну суміш Baumit MultiWhite і вставте сітку зі скловолокна.

Крок 4

Nová fasádna farba

Після висихання останнього шару нанесіть нову фасадну фарбу Baumit StarColor, NanoporColor або SiliconColor.

Покрокові робочі інструкції

1. Що нам знадобиться?

Obnova fasády - odlupujúci sa náter

Підготуйте ремонтну ґрунтівку Baumit MultiWhite, сітку зі скловолокна, зв’язувальну ґрунтівку Baumit MultiPrimer, шпатель, антикорозійний шпатель, кельму, жорсткий пензель, ємність для змішування.

2. Очищення фасаду

Odstránenie uvoľnených častí

Поверхня повинна бути твердою і однорідною, без водоростей і тріщин. Видаліть фарбу, що відшаровується, за допомогою шпателя. Очистіть запилений і брудний фасад пензлем або розпилювачем. Якщо є будь-які інші дефекти, спочатку необхідно усунути їх.
Див.: Підготування штукатурної суміші

3. Зв’язувальна ґрунтівка

Základn náter, hĺbkový základ

Залежно від поглинальної здатності ґрунтувальної суміші розведіть ґрунтівку Baumit MultiPrimer водою у співвідношенні 1:1 або 1:5 і ретельно розмішайте. Нанесіть ґрунтівку на поверхню за допомогою пензля, валика або розпилювача. Під час нанесення декількох шарів завжди наносьте кожний наступний шар на попередній, якщо він вже висох. Час твердіння перед нанесенням штукатурної суміші — не менше 12 годин.

4. Оштукатурення фасаду

Penetrácia na silno nasiakavý podklad

Нанесіть Baumit MultiWhite на сухе покриття за допомогою антикорозійного зубчатого шпателя і вставте сітку зі скловолокна. Після нетривалого схоплення нанесіть другий тонкий шар і після тривалого висихання обробіть поверхню полістирольним, фетровим або пінним шпателем. Ширина покриття — 3–5 мм.

5. Нове фасадне покриття

Nová fasádna farba

Нанесіть два шари високоякісної фасадної фарби на чистий фасад. Перший шар наноситься в розведеному вигляді (10% — 15% води). Після перерви через 12 годин нанесіть за необхідності 1 або 2 шари фасадної фарби. Між нанесенням кожного шару повинно минути не менше 4 годин.

6. Фарбування розпиленням

Striekanie fasádnej farby

Фасадну фарбу Baumit можна також наносити за допомогою безповітряного розпилення. Це дозволяє швидко і рівно розподілити фасадну фарбу за короткий час навіть на великих однорідних поверхнях.

Продукти Baumit