How to renovate a facade with big cracks
star_border

Відновлення фасаду з тріщинами > 0,5 мм

Якщо ширина тріщини перевищує 0,5 мм, діяти потрібно негайно, інакше проникнення вологи призведе до серйозних пошкоджень фасаду.

3 кроки до нового фасаду

Фасад із тріщинами шириною більше 0,5 мм необхідно повністю оштукатурити заново і вже потім нанести нове фініше покриття.

Крок 1

Oprava fasády s trhlinami

Видаліть покриття, яке відшарувалося.

Крок 2

Oprava fasády s trhlinami

Оштукатурте фасад, використовуючи Baumit MultiWhite, і накладіть сітку зі скловолокна.

Крок 3

Nová fasádna farba

Далі ми використовуємо нову фасадну фарбу або гіпсову штукатурку.

Покрокова інструкція

1. Оцініть стан фасаду

Fasáda s trhlinami

Ми вимірюємо ширину тріщини відкаліброваною лінійкою і видаляємо штукатурку, що відшарувалася, шпателем. Видаліть з фасаду пил і забруднення щіткою або струменем води під тиском. Якщо на фасаді залишилися якісь дефекти, необхідно їх усунути.
Див.: Підготовка до оштукатурення

2. Що нам знадобиться?

Oprava fasády s trhlinami

Підготуйте інструменти або візьміть реставраційну штукатурку Baumit MultiWhite, щоб повністю відновити фасад, на якому попередньо були оброблені тріщини шириною більше 0,5 мм.

3. Реставраційна штукатурка

Renovačná stierka Baumit MultiWhite

Висипте вміст упаковки Baumit MultiWhite у ємність з чистою водою (приблизно 6 л). Добре розмішайте ручним будівельним міксером до отримання однорідної маси, щоб не було грудок. Залишіть на 5 хвилин і розмішайте ще раз. Розчин необхідно використати протягом приблизно 1,5 годин.

4. Оштукатурювання фасаду

Prestierkovanie fasády

За допомогою зубчатого фігурного шпателя нанесіть Baumit MultiWhite на поверхню фасаду. Поверх свіжої штукатурки накладіть сітку зі скловолокна, наприклад, Baumit StarTex із нахлистом у 10 см у місцях стикувань. Потім загладьте армувальну сітку так, щоб її не було видно. Товщина армувального шару: 3–5 мм.

5. Загладження штукатурки

Renovačná stierka BAumit MultiWhite

Перед нанесенням фінішного покриття на фасад накладіть два шари штукатурки. Після того, як перший шар злегка підсохне, нанесіть другий тонкий шар. Після того, як штукатурка добре підсохне, обробіть поверхню полістироловим, повстяним або поролоновим шпателем.

6. Нове фінішне покриття

Striekanie fasádnej farby

Не раніше, ніж через 3 дні на оштукатурене покриття нанесіть рівномірно змішану фасадну фарбу, наприклад, Baumit StarColor, NanoporColor. Фасадну фарбу Baumit можна також наносити за допомогою безповітряного розпилення. Це дозволяє швидко і рівно розподілити фасадну фарбу за короткий час навіть на великих однорідних поверхнях.

Продукти TM Baumit

Відеоінструкція