Everything for your facade renovation
star_border

Все, що потрібно для ремонту фасаду

  • Просто
  • Швидко
  • Якісно

Навіть якщо ви регулярно доглядаєте за своїм фасадом, з часом він потребуватиме ремонту. І немає значення, про який фасад йдеться — теплоізольований чи оштукатурений — та в яких умовах він знаходиться. Проте є багато способів відновити фасад. Залежно від ступеня забрудненості або ступеня пошкодження поверхні, буде потрібно або просто освіжити зовнішній вигляд, тобто нанести свіже покриття, або вжити більш кардинальних заходів. Ремонт фасаду з використанням матеріалів Baumit допоможе надати вашому будинку нового вигляду на багато років.

Безліч проблем — одне рішення

Znečistená fasáda
Забруднений фасад

Забруднення на поверхні фасаду утворюють шар, який заважає нанесенню наступних покриттів. Адгезія нового покриття знижується. Необхідно спочатку очистити фасад.

Детальніше
Pieskujúci povrch fasáy
Фасад після піскоструминної обробки

Піскоструминна обробка основи фасаду знижує стійкість нового покриття.

Детальніше
Silno nasiakavý povrch fasády
Фасади з підвищеною поглинальною здатністю

Висока або неріваномірна поглинальна здатність поверхні може вплинути на рівномірність нанесення нового оздоблювального покриття.

Детальніше
Odlupujúci sa náter
Фарба, що відшаровується

Перед нанесенням нової фасадної фарби обов'язково необхідно видалити стару фарбу, що відшарувалася, і вирівняти поверхню.

Детальніше
Riasy na fasáde

Водорості на фасаді

Фасади повинні бути стійкими до різних атмосферних впливів, забруднень і ураження водоростями. Просто помити фасад недостатньо, потрібна спеціальна обробка.

mikrotrhlinky na fasáde

Тріщини на фасаді < 0,5 мм

Необхідно виміряти розмір тріщин на фасаді. Якщо тріщини ниткоподібні, з ним впоратися легко. Все, що вам потрібно, це спеціальне проникне покриття з волокнами і нова фасадна фарба.

Trhliny na fasáde

Тріщини на фасаді > 0,5 мм

Якщо ж розмір тріщин більше 0,5 мм, необхідно вжити негайних заходів, оскільки проникнення вологи може призвести до серйозного пошкодження поверхні фасаду.