How to renovate a facade with algaes
star_border

Як оновити фасад, покритий водоростями

Навіть якщо фасад виконує свої основні функції, у зараженні водоростями і грибками немає нічого позитивного. Ми радимо вам позбутися водоростей і грибків на фасаді у 2 простих етапи.

Чому на фасаді з’являються водорості?

Водорості — це мікроорганізми, які потребують світла, поживних речовин, нормальної температури і вологості. Основною причиною виникнення водоростей і грибків на фасаді є вогкість. Це підвищена вологість повітря, зливи, будівельні недоліки (протікання) і вода, що конденсується.
Фасади, які знаходяться поблизу лісів, густої рослинності, водойм або у долинах і низинах з недостатнім сонячним освітленням, більш схильні до зараження грибками і водоростями. У таких випадках необхідно брати до уваги особливості архітектури, щоб правильно обрати систему оштукатурювання і теплоізоляції, а також засоби для обробки поверхні.
З профілактичною метою фасад повинен регулярно оброблятися (миття фасаду, перевірка сантехнічного обладнання, фарбування тощо). Але що робити, якщо фасад вже заражений водоростями?

2 кроки до створення нового фасаду

Перед нанесенням нової фінішної фарби використайте спеціальне фунгіцидне покриття Baumit FungoFluid по штукатурці, а потім покрийте новою високоякісною фасадною фарбою.

Крок 1

Riasy na fasáde

Нанесіть фунгіцидний засіб Baumit FungoFluid на штукатурку, дайте йому час подіяти і очистити фасад.

Крок 2

Nová fasádna farba

Потім нанесіть нову фасадну фарбу Baumit NanoporColor або StarColor, ідеальну для більш стійких водоростей.

Покрокові робочі інструкції

1. Що нам знадобиться?

Ako odstrániť riasy na fasáde

Нам знадобиться спеціальний фунгіцидний розчин Baumit FungoFluid, розпилювач або малярна фарба, жорсткий пензель для ґрунтівки, контейнер, фасадний валик або обладнання для машинного фарбування.
Спочатку слід оцінити стан фасаду і, якщо є додаткові дефекти (штукатурка, що відпала або відшарувалася), їх необхідно видалити:
Див.: Підготовка штукатурної суміші


2. Нанесення продукту

Nanesenie roztoku proti riasam

Нанесіть фунгіцидний склад Baumit FungoFluid на брудний фасад за допомогою розпилювача або малярного пензля і дайте продукту подіяти не менше 12 годин. Цей крок важливий, щоб перешкодити живим мікроорганізмам потрапити у наступні шари.

3. Очищення фасаду

Odstránenie rias z fasády

Очистіть поверхню фасаду від бруду і мікроорганізмів механічним способом і ретельно промийте фасад водою із пульверизатора. Видаліть відходи.

4. Нанесення продукту

Zariasená fasáda

Дозвольте поверхні фасаду висохнути і нанесіть фунгіцидний склад Baumit FungoFluid на штукатурку 1–2 рази.

5. Нова фасадна фарба

Nová fasádna farba

Наносимо два шари високоякісної фасадної фарби на чистий фасад. перший шар наноситься у розведеному вигляді (10% — 15% води). Через 12 годин наносимо 1 або 2 шари фасадної фарби залежно від потреби. Між нанесенням кожного шару повинно минути не менше 4 годин.

6. Фарбування фасаду розпиленням

Striekanie fasádnej farby

Фасадну фарбу Baumit можна також наносити за допомогою безповітряного розпилення. Це дозволяє швидко і рівно нанести фасадну фарбу навіть на великих однорідних поверхнях.

Продукти Baumit

Відеоінструкція