How to renovate a facade with small cracks
star_border

Як оновити фасад з невеликими тріщинами

Навіть невеликі «ниткоподібні» тріщини шириною до 0,5 мм можуть зрештою призвести до пошкодження фасаду. На цьому етапі відремонтувати фасад ще неважко.

2 кроки до нового фасаду

Тріщини шириною менше 0,5 мм покривають спеціальною зміцнюючою армованою волокнами ґрунтівкою і потім наносять нову фасадну фарбу.

Крок 1

Oprava fasády s trhlinkami

Нанесіть на штукатурку універсальну ґрунтівку для заповнення тріщин Baumit FillPrimer, щоб заповнити «ниткоподібні» тріщини і невеликі пошкодження.

Крок 2

Nová fasádna farba

Нанесіть нову фасадну фарбу Baumit StarColor, NanoporColor, SilikonColor.

Покрокова інструкція

1. Оцініть стан фасаду

Fasáda s mikrotrhlinkami

Виміряйте ширину тріщин на поверхні фасаду. Поверхня фасаду повинна бути міцною та однорідною, без водоростей. Очистіть поверхню від пилу та бруду за допомогою щітки або пристрою з водою під тиском. Якщо на поверхні фасаду є інші дефекти, їх також необхідно видалити.
Див.: Підготовка перед штукатуренням

2. Що нам знадобиться?

Fasáda s mikrotrhlinkami

ґрунтівка Baumit FillPrimer, нова фасадна фарба, фасадний валик або пристрій для механізованого нанесення фасадної фарби.

3. Зв’язувальна ґрунтівка

Penetračný náter na mikrotrhlinky

Ретельно перемішайте ґрунтівку у відрі. За необхідності, наприклад, у дуже спекотну погоду, можна додати 5% води (максимально 1 л води / 25 кг відро).

4. Заповнення тріщин

Prekrytie trhlín na fasáde

Рівномірно, без розривів, нанесіть ґрунтівку Baumit FillPrimer на штукатурку валиком або пензлем. Покриття заповнить тріщини шириною до 0,5 мм. Час до нанесення наступних шарів — не менше 24 годин.

5. Нове фасадне покриття

Nová fasádna farba

Наносимо два шари високоякісної фасадної фарби на очищену поверхню фасаду. Перший шар наноситься у розведеному вигляді (10% — 15% води). Після перерви (мінімум через 12 годин) наносимо ще 1 або за необхідності 2 шари фасадної фарби. Між нанесенням кожного наступного шару повинно минути не менше 4 годин.

6. Фарбування фасаду за допомогою розпилювача

Striekanie fasádnej farby

Фасадну фарбу Baumit можна також наносити за допомогою установки безповітряного розпилення. Це дозволяє швидко і рівномірно наносити фасадну фарбу навіть на великі однорідні поверхні.

Продукти Baumit

Відеоінструкція