How to choose the inner plaster
star_border

Як вибрати штукатурку для внутрішніх робіт?

Правильний вибір штукатурки може підвищити цінність цегляної кладки, зменшити витрати, мінімізувати потребу в робочій силі та запобігти виникненню дефектів під час будівництва. Пропозиція найоптимальніших систем оштукатурювання означає хороші знання вимог, які висуваються до штукатурних сумішей.

З ЧОГО РОЗПОЧАТИ ВИБІР ШТУКАТУРКИ?

  • Яку основу я буду покривати штукатуркою? Із цегли, пористого бетону, стару кам’яну кладку і т. д.
  • Якою я хочу бачити оштукатурену поверхню? Абсолютно гладенькою і рівною, вирівняною, зернистою чи шорсткою?
  • В яких умовах буде застосовуватися штукатурка? У житлових приміщеннях, у кімнатах з підвищеним рівнем вологості, у приміщеннях, які піддаються навантаженням і т. д.
Omietka na tehlu

Цегляна кладка

Щоб забезпечити правильне функціонування, для цегляної кладки слід правильно обрати штукатурку. Залежно від гладкості й типу, цегляна кладка може бути покрита одношаровою або багатошаровою штукатуркою. Вибір штукатурки також залежить від бажаного зовнішнього вигляду поверхні, типу навколишнього середовища, характеру основи і вимог до властивостей штукатурки. 

omietka na pórobetón

Пориста кам’яна кладка

Пористі блоки зроблені з натуральних природних матеріалів. Це стінові блоки високої точності, легкі, з високою паропроникністю. Стінові блоки високої точності дозволяють застосовувати тонкошарові штукатурні суміші. Товщина шару цих штукатурних сумішей для внутрішніх робіт починається з 6 мм.

Omietka na betón

Бетонна основа

Бетон відноситься до найбільш розповсюджених будівельних матеріалів. В основному, він застосовується для будівництва несучих конструкцій, перемичок, зв’язувальних балок, пілонів, основ, бетонних блоків і т. п. Існує великий діапазон штукатурних систем для бетонних основ для ручного або машинного нанесення, які складаються з багатьох шарів, тонких штукатурок або стяжок.

Omietka na Durisol alebo Velox

Цементно-стружкові матеріали

Сьогодні існує декілька альтернативних стінових конструкцій. Одна з них —чистий екологічний матеріал на основі деревної стружки. Можна розглянути будівельні блоки (напр., DUrisol) або сандвіч-панелі з будівельними плитами (напр., Velox).

Omietka na vysoko tepelnoizolačné murivá

Цегляна кладка з високими теплоізолюючими властивостями

Стінові конструкції з високими теплоізолюючими властивостями мають різні будівельні та фізичні параметри в порівнянні з традиційною цеглою, тому особливу увагу слід приділяти їх оштукатуренню, процесу вибору штукатурки, складу системи оштукатурення і точному вибору деталей.

Omietka na vápennopieskové tehly

Піщано-вапняна цегла

Екологічно чистий матеріал з відмінними звукоізоляційними і теплоакумулюючими властивостями дозволяє використовувати велику кількість різноманітних штукатурних сумішей.  Особливо ми рекомендуємо штукатурні суміші Klima для більш оптимального регулювання мікроклімату у внутрішніх приміщеннях.