Why to use ETICS
star_border

Навіщо утеплювати будинок?

Затишок і здоровий клімат — ось що важливо для сімейної оселі, для сімейного вогнища. Тоді життя в чотирьох стінах приносить домочадцям радість, дарує відчуття захищеності, зігріває душу кожному члену сім’ї. Багато в чому затишок і комфортність життя у будинку залежать від якісного утеплення.

Ідеальний захист

Теплоізоляція Baumit діє як ідеальний захист всіх будівельних елементів і конструкцій житлової зони. Цегляна кладка захищена від негативних атмосферних впливів, виникнення плісняви на поверхні внутрішніх стін, на обшивці будинку ніколи не з’являться містки холоду, тріщини і пошкодження.

Переваги теплоізоляції. Робіть правильний вибір!

Príjemné teplo v zime
Насолоджуйтеся тепло під час морозу

Теплоізоляція захищає ваш будинок і утримує тепло у ньому. В той же час масивні стіни внутрішніх приміщень накопичують тепло і віддають його назад.

Детальніше
Príjemný chládok v lete
Прохолода під час літньої спеки

Теплоізоляція захищає ваш будинок у літній період: вона першкоджає перегріванню кам'яної кладки і зберігає приємну прохолоду у приміщеннях.

Детальніше
Три правила здорової оселі

Існує три основні принципи, яких необхідно дотримуватися під час будування здорової оселі.

Детальніше
Hrúbka izolantu na zateplenie
Якою має бути товщина теплоізоляційного шару?

За допомогою нашого калькулятора ви зможете дізнатися, яка товщина теплоізоляційного шару потрібна для вашої будівлі, щоб вона відповідала нормативним вимогам.

Детальніше

Заощадження витрат

Úspora energií pri zateplení

Теплоізоляція працює у двох напрямках. У холодні місяці, запобігаючи втраті тепла, знижує витрати на обігрів, у спекотні місяці вона мінімізує необхідність використання кондиціонерів. Завдяки теплоізоляції будинку ви заощаджуєте більш ніж 50% витрат на електроенергію та опалення.

Раціонально вибрана цегляна кладка в поєднанні з правильно улаштованою системою теплоізоляції приносить інвестору значну економію витрат на будівництво і забезпечує оптимальне опорядження внутрішніх приміщень (без необхідності дотримуватися спеціальних вимог до штукатурних робіт).

Ефективне і відповідальне будівництво

Використовуючи правильно підібрану систему «несуча стіна + теплоізоляція», ви можете зменшити загальну товщину периферійної конструкції й таким чином отримати збільшення корисної площі об’єкта: наприклад, на 200 м2 забудованої зони з’явиться додатково до 4 м2. Користувач отримає додаткову площу, а інвестор — вищу ефективність вкладень. Особливо ця перевага відчутна у тих місцях, де ціни на забудівлю дуже високі.

Системи теплоізоляції Baumit не лише дозволяють заощадити витрати на електроенергію і тепло, але й сприяють захисту навколишнього середовища. Завдяки зниженню витрат енергії влітку і взимку викиди вуглекислого газу знижуються більш ніж на 50%. Таким чином, теплоізоляція означає відповідальних підхід до свого житла все сьогодні та до життя наших дітей у майбутньому.