ETICS Baumit Star
star_border

Система теплоізоляції Baumit Star

Теплоізоляція найвищої якості. Підходить для всіх ізоляційних плит — полістирольних і мінеральних. Високоадгезивні клейові шпаклювальні суміші Baumit StarContact White або  StarContact для приклеювання і вирівнювання.

  • Виняткова якість
  • Підходить для усіх теплоізоляційних плит
  • Максимальна атмосферостійкість


Інвестиція у майбутнє

Робіть ставку на надійність, адже надійність — це і є мрія будь-якого будівельника! Використовуючи систему теплоізоляції Baumit Star, ви забезпечуєте собі майбутнє без турбот. Система теплоізоляції була розроблена завдяки багаторічному досвіду бренда Baumit. Гармонійне поєднання комфортного мікроклімату всередині будівлі та безпечності сприяє покращенню якості життя під час перебування у житлових будинках, офісах чи будь-яких інших об’єктах будівництва. Baumit Star підвищує важливість будь-якої будівлі. Неважливо, нова це будівля чи модернізована — безпечна і ретельно апробована система Baumit є втіленням традицій, інновацій та надійності.

Висока стійкість та еластичність

Завдяки високоякісній паропроникній адгезивній шпаклювальній суміші Baumit SatrContact White або StarContact ви можете приклеїти будь-який утеплювач — фасадні теплоізоляційні  плити із класичного або спіненого полістиролу (наприклад, XPS) або мінеральні теплоізоляційні плити. Крім хорошої адгезії з основою ці клеєві та армувальні суміші характеризуються пластичністю найвищого рівня. Вони високоеластичні, надзвичайно стійкі до складних погодних умов.  У порівнянні з іншими вирівнювальними матеріалами продукти Baumit твердіють швидше, тому технологічні перерви, викликані очікуванням затвердіння армувального шару, значно скорочуються. А це дозволяє заощадити час і фінанси на будівельному майданчику. Якщо ви використовуєте адгезивну шпаклювальну суміш Baumit StarContact White, то перед обробкою поверхні вам не знадобиться глибокопроникна ґрунтівка. Властивості адгезивних шпаклювальних сумішей Baumit StarContact White і StarContact перевищують стандартні вимоги  ДСТУ.

Склад теплоізоляційного шару з полістиролом

Zateplenie polystyrénom Baumit Star

Основа — нова цегляна кладка або початкова основа.
1. Анкерування— клейові дюбелі Baumit StarTrack мають багато переваг: відсутність містків холоду, відсутність позначок від кріплення, один тип дюбелі для утеплювачів різної товщини. Також можна використовувати і звичайні анкери.
2. Клейовий склад — біла клейова і армувальна суміш Baumit StarContact White або сіра StarContact, паропроникна, з високою адгезією.
3. Теплоізоляційні плити — білі фасадні пінополістирольні ізоляційні плити EPS-F, сірі Baumit StarTherm або сірі з відбиваючим шаром (для кращої обробки Baumit StarTherm reflect).
4. Армувальний шар — клейова армувальна суміш Baumit StarContact з армувальною сіткою зі склотканини Baumit StarTex. У разі використання матеріалу для заповнення швів StarContact White білого кольору немає необхідності у застосуванні глибокопроникної ґрунтівки. Якщо використовується матеріал для заповнення швів StarContact сірого кольору, необхідно використовувати ґрунтувальну суміш Baumit PremiumPrimer.
5. Фінішна штукатурка — Baumit NanoporTop, особливо стійка до забруднень і мікроорганізмів, викликаних вологістю, Baumit SilikonTop, SilikatTop, GranoporTop, PuraTop для інтенсивних відтінків, CreativTop для створення креативних фасадів.

Склад теплоізоляційного шару з мінеральною ватою

Zateplenie s minerálnou vlnou Baumit Star

Основа — нова цегляна кладка або початкова основа.
1. Клейовий склад — біла клейова та армувальна суміш Baumit StarContact White або сіра StarContact, паропроникна, з високою адгезією.
2. Теплоізоляційні плити — мінеральні теплоізоляційні плити з повздовжніми або перпендикулярними волокнами (так звані ламели).
3. Анкерування — ....
4. Армувальний шар — клейова шпаклівка Baumit StarContact White або StarContact з армувальною сіткою зі склотканини Baumit StarTex. Глибокопроникна ґрунтівка (у разі використання матеріалу для заповнення швів StarContact White білого кольору у цьому немає необхідності). Якщо використовується матеріал для заповнення швів StarContact сірого кольору, необхідно використовувати ґрунтувальну суміш Baumit PremiumPrimer.
5. Фінішна штукатурка — Baumit NanoporTop, особливо стійка до забруднень і мікроорганізмів, викликаних вологістю, Baumit SilikonTop, SilikatTop, GranoporTop, PuraTop для інтенсивних відтінків, CreativTop для створення креативних фасадів.

Корисна інформація

Zateplenie sokla
Теплоізоляція цоколя

Читайте, як правильно утеплювати цоколь. Не забудьте про правильний підбір клейових та армуючих сумішей, а також про інші деталі.

Детальніше
Tmavé fasády na zateplenie
Фасади темних відтінків

Технологія холодних пігментів дозволяє застосування навіть дуже інтенсивних відтінків на утеплених фасадах.

Детальніше
Сертифікація СЕ

Відповідність Європейським технічним стандартам.

Детальніше
Hrúbka zateplenia
Якою має бути товщина теплоізоляційного шару?

За допомогою нашого калькулятора ви зможете дізнатися, яка товщина теплоізоляційного шару потрібна для вашої будівлі, щоб вона відповідала нормативним вимогам.

Детальніше