Creative facades DesignLife
star_border

Декоративні штукатурки і кольори
Baumit DesignLife

  • Креативні, різноманітні, унікальні фасади
  • Безмежні варіанти дизайну
  • Декоративна штукатурка stucco та ефективні фасадні фарби

Кожна будівля — частина оточуючого ландшафту і архітектурного середовища. Обираючи колірне рішення для фасаду, ми враховуємо контекст: місцеві традиції, природу, будівлі, що знаходяться поряд. Колір фасаду, у свою чергу, впливає на оточуючу обстановку: він або вписується в уже існуючу гаму, або стає новим яскравим штрихом на загальному фоні. Підбираючи потрібні відтінки для фасаду і структури для штукатурки, які підходитимуть в конкретному випадку, огляньтеся довкола і пофантазуйте. Знайдіть відтінки, які виглядатимуть природно на вашому фасаді та гармонійно поєднуватися з навколишнім середовищем.
Якщо вам до душі яскраві нестандартні рішення, можна надати фасаду особливого характеру за допомогою додаткових акцентних кольорів і штукатурок з незвичайними структурами. Дайте волю своїй фантазії: до ваших послуг креативні штукатурки Baumit CreativTop.

Креативні та еластичні

Dekoratívna omietka

Декоративна штукатурка Stucco Baumit CreativTop — це універсальна фасадна штукатурка ручного або машинного нанесення, дуже проста в роботі. Тому її можна використовувати в якості фасадної штукатурки для ліпнини на теплоізоляційній основі, на старих і нових шарах мінеральної штукатурки, на бетонних і ремонтних штукатурних сумішах. Фасадна штукатурка Stucco пропонується в 6 різних структурах, які можна комбінувати.

Індивідуальний зовнішній вигляд

Штукатурки CreativTop, які можна моделювати різними способами, в поєднанні з декоративними фарбами створюють нові можливості, про які раніше можна було лише мріяти. Металізована фарба Baumit Metallic, фарба Baumit Lasur з ефектом глазурі або прозора фарба з блискітками Baumit Glitter. Простота нанесення, розумна ціна і відмінні результати гарантовані!

Головне — результат

Завдяки фасадній штукатурці Baumit CreativTop і декоративними фарбами відкриваються необмежені можливості для фасадного дизайну. Штукатурка Stucco має 758 відтінків, які можна творчо комбінувати. Затерта, з подряпинами, структурована пензлем або валиком, дрібнозерниста, пориста, схожа на бетон або абсолютно гладенька — ці та інші численні можливості готові стати реальністю. Лише зробіть свій вибір!

Creative structures – know the ropes.

Kreatívne fasády videá
Videos – Know the ropes.

Individual creative techniques with detail processing manual. Inspire and be creative!

Watch the video
Prospekt_CreativTop
Processing manual

Individual façade interpretation options by the face stucco Baumit CreativTop. 20 different techniques with detail processing.

Open the leaflet
Dekoratívne fasády
Various creative techniques

Gallery of creative techniques with processing examples. Gross levelled, structured by a brush or roller, with the look of fine concrete, wood, smooth facade...

I want to get inspired!
Farebné odtiene
Colour shades

Are you looking for the right shade? Look at 758 shades for the creative stucco and colour range of decorative paints Baumit DesignLife.

See the shades