Premium Silicone Facade Render and Color
star_border

Фасади, які швидко сохнуть,
із системою Star Color

Силіконова штукатурка Baumit StarTop преміум-класу і нове покоління фарб StarColor для будь-яких — нових і старих — фасадів. До лінійки входить величезний вибір відтінків. Високоякісний силіконовий клей у поєднанні з інноваційним функціональним наповнювачем забезпечують довготривалий захист фасаду.

  • Ефект Drypor
  • Стійкість до забруднень
  • Легке нанесення

Як ефект Drypor захищає фасад?

Drypor efektBaumit Star використовує гідрофільні та гідрофобні принципи для зниження забруднення поверхні. Гідрофільні властивості змушують вологу розподілятися на поверхні так, щоб вона швидше висихала після дощу. Гідрофільний характер штукатурки забезпечує хорошу водонепроникність і, таким чином, хороший дренаж. Поєднання обох функцій забезпечує швидке висихання поверхні завдяки гідрофільним властивостям і відштовхуванню бруду. StarTop більш пластична і легка в нанесенні, з однорідною текстурою, яку можна легко структурувати для креативних цілей.

Сяючий фасад

Унікальна функціональна поверхня Baumit Star з ефектом Drypor протистоїть волозі та захищає фасад від плісняви і моху. Високий вміст спеціальних присадок у формі мікрокапсул (вони поступово виділяють активну речовину в оточуюче середовище без негативного впливу на нього) підсилює захисний ефект.

Легке нанесення

Просте і легке нанесення штукатурки Baumit StarTop гарантує відмінний результат після використання  кожної з шести запропонованих структур.  Фактура «шуба» 1,5K, 2K, 3K, фактура «короїд» 2R, 3R і тонкошарова штукатурка StarTop Fine. Якщо ви оберете StarColor, будівельники високо оцінять її якості. Можливе безповітряне розпилення.

Більше на цю тему

Fasádna omietka StarTop
Палітра штукатурки StarTop

Таблица кольорів Baumit Life (номери зразків закінчуються цифрами 2–9) пропонує 758 відтінків для штукатурки StarToP.

Детальніше
Farebné odtiene pre StarColor
Палітра фарб StarColor

Фасадні фарби StarColor запропоновані в діапазоні 654 відтінків Baumit Life.

Детальніше
Farebný návrh fasády
Дизайн кольору фасаду

Не знаєте, який колір фасаду більше підійде для вашого будинку? Зробіть фото фасаду і надішліть нам. Ми підберемо три варіанти кольорових рішень для вас.

Детальніше
Biela fasáda

Сяючий білий

Якщо ви хочете отримати сліпуче білий фасад, візьміть штукатурку StarTop або StarColor в Lifecolor0019Е. Особливий склад і спеціальні пігменти надають поверхні білосніжного сяяння. Який би відтінок ви не обрали, ви гарантовано отримаєте красивий фасад, який надовго збереже свій привабливий вигляд.