How do you choose the perfect facade color?
star_border

Як вибрати ідеальний колір
для фасаду?

Почніть з вибору основного кольору для фасаду, а потім підберіть додаткові кольори. Джерела натхнення поруч з вами! Просто зупиніться і огляньтеся довкола. Під час вибору кольору важливо врахувати не лише оточуючу обстановку, але й колір даху, вікон і ринв біля вашого будинку.

Наші підказки

  • Шукайте відтінки, які будуть виглядати природно у вашій місцевості.
  • Уникайте занадто яскравих відтінків. Якщо вони не відповідають функціональному призначенню будівлі, вони можуть виглядати на фасаді недоречно.
  • На великих поверхнях кольори зазвичай виглядають світлішими, ніж на невеликих. Це відбувається через декілька факторів: світло, розмір або поверхня.

Ви можете вибрати додаткові кольори із того самого спектра. Відтінки того самого спектра будуть завжди виглядати дуже стильно і гармонійно. Якщо ви смілива людина, використовуйте темні й глибокі тони. Нанесіть їх на окремі деталі та невеликі поверхні.

Відтінки кольорів

Кольори поділяються на групи: білі, жовті, коричневі, червоні та групу нейтральних відтінків. Нейтральні тони слугують ідеальною базою для основного кольору фасаду. Вони надають фасаду природного вигляду.

Натхнення

Кольори поділяються на групи: білі, жовті, коричневі, червоні та групу нейтральних відтінків. Нейтральні тони слугують ідеальною базою для основного кольору фасаду. Вони надають фасаду природного вигляду.

Тенденції

Ви хотіли б отримати поради архітектора? Завітайте у розділ «Тенденції» і виберіть відтінок кольору, який відповідає одному із типів архітектури, запропонованих архітектором Сильвією Чейпековою.  Під час змішування кольорів ви можете проявити креативність із впевненістю професіонала. Усі кольори, матеріали і приналежності в одній палітрі складені з урахуванням гармонійності один з одним.

Психологія і колір

Любите пофілософствувати? Дизайнер і спеціаліст із колористики професор Аксель Фенн з Берліна розмірковує на 8 психологічних тем, присвячених проблемам кольору. Свіжі та модні кольори, запевняє професор, привабливі для міст. Фасади — найкращі розповідачі. Вони надають характеру вулицям і будівлям. Оберіть кращі відтінки для свого дому.

Корисні підказки для правильного підбору матеріалів для фасаду

Fasádne štúdio
Шоу-рум

Колірна палітра з натуральними зразками. Ви можете подивитися на них на колірній мапі або в умовах природного сонячного освітлення.

Детальніше
Farebná vizualizácia fasády
Дизайн кольору фасаду

Наші дизайнери розроблять для вас декілька пропозицій у трьох кольорових варіантах. Достатньо зробити хорошу якісну фотографію фасаду.

Детальніше
Fasádne vzorky omietok
Зразки з доставкою

Зробіть правильний вибір. Замовте готові зразки фасадних штукатурок. Прикладіть їх до свого фасаду, вікон і поміркуйте.

Замовити зразки
Štruktúry pre fasádu
Структура

Фасад — це не лише колір, а й структура. Обирайте серед звичайних структур чи дайте волою своїй уяві.

Детальніше

Думайте!

Скільки кольорів розрізняє наше око? Чи знаєте ви всі відтінки? Ми розпізнаємо кольори завдяки здатності ока людини зчитувати світло, відбите від поверхні. Важливі й інші фактори, такі як джерело світла, кут зору, площа огляду, структура поверхні. Залежно від умов ми сприймаємо один і той самий колір по-різному. Саме тому, перш ніж остаточно обрати колір для свого дому, добре подумайте!