How to choose the right render for your facade
star_border

Фасадна штукатурка чи фасадна фарба?

Терміни «фасадна штукатурка» і «фасадна фарба» часто плутають.

Фасадні штукатурки — це тонкошарові штукатурки, пофарбовані у вибраний відтінок відповідно до колірної таблиці. Вони наносяться шпателем-праскою на армувальний шар теплоізоляції або на витримане зовнішнє вапняно-цементне покриття.
Фасадні фарби — це покриття, пофарбовані у різні кольори відповідно до колірної таблиці. Вони наносяться валиком або розпилювачем. У більшості випадків вони використовуються під час відновлення фасадів у якості нового покриття, яке наноситься на шар гладенької ґрунтівки, або на гладеньку вирівняну поверхню, або на ремонтну штукатурку.

Fasádna omietka
Fasádna farba

Фасади преміум-класу

Обирайте фасад на свій смак. Фасадні штукатурки і фарби преміум-класу відповідають навіть найвимогливішим смакам. Вони мають здатність до самоочищення, протистоять появі плісняви, силіконові штукатурки нового покоління оснащені функціональним наповнювачем і можуть бути пофарбовані в інтенсивні відтінки з холодними пігментами.

Baumit Nanopor - самоочищення фасаду

Фасадна штукатурка і фарба з надзвичайною стійкістю до забруднень та водоростей. Перевірена досвідом з 2007 року. Завдяки мікроскопічній гладкій поверхні та природним якостям, фасад залишається чистим на довгі роки.

Високостійка Baumit Star

Prémiová silikónová fasáda

Силіконові фасадні штукатурки та фарби нового покоління. Високоякісне силіконове в'яжуче у поєднанні з функціональним наповнювачем забезпечують не лише відмінну технологічність, а й довготривалий захист фасаду.

Насичені кольори з Baumit Pura

Intenzívne odtiene

Глибокі та насичені відтінки на теплоізольованих фасадах — це постійний виклик. До складу фасадних штукатурок та фарб Pura входять спеціальні холодні пігменти, які вирізняються надзвичайною стійкістю кольору. Для оздоблення фасадів темними відтінками.

Також вас може зацікавити

Одразу до вашого будівельного майданчика

Доставка фасадної штукатурки або фарби одразу до вашого будівельного майданчика. Уточнюйте наші строки доставки.

Детальніше
Farebné odtiene Baumit
Відтінки кольорів

Підібрати необхідний відтінок для фасаду – задача не з легких. Запрошуємо до нашого шоу-руму, де мождна ознайомитися з палітрою кольорів на реальних прикладах.

Детальніше
Fasádne štúdio
Шоу-рум

Колірна палітра з натуральними зразками. Ви можете подивитися на них на колірній мапі або в умовах природного сонячного освітлення.

Детальніше
Калькулятор

Зрештою все зводиться до цифр. Перевірте вартість вашого проекту, скориставшись нашим калькулятором.

Детальніше

Для професіоналів

Якщо під час прийняття рішення для вас важливі не лише функціональність та естетика, але й ціна, обирайте із асортименту фасадних штукатурок і фарб для професіоналів. Величезний вибір для різних завдань, для будівництва нових будівель і відновлення старих. У наявності є силіконові, силікатні та акрилові фасадні штукатурки і фарби.

Декоративні фасади

Декоративна штукатурки Baumit CreativTop у поєднанні з насиченими кольорами фасадних фарб Lasur, Metallic та Glitter ідеально підходить для отримання унікальних фінішних покриттів для фасаду. Фантазуйте і придумайте унікальне поєднання структури і кольору. Шорстка, затерта, крупнозерниста, схожа на бетон, на цегляну кладку, ідеально гладенька пофарбована… Для варіантів немає меж!